FORGOT YOUR DETAILS?

LİKEN PLANOPİLARİS HASTALARINA ÖZEL PROTEZ SAÇ

Liken Planopilaris hastalığı, Liken planus hastalığının saç derisinde görülen halidir.  Bu hastalığın nedeni tam olarak bilinmemekle beraber saçlı deride kızarıklık, tahriş ve saç dökülmesi olarak seyrettiği görülmektedir. Kadın ve erkeklerde de görülen bu rahatsızlık daha çok orta yaşlarda ortaya çıkmaktadır.

likenplanopilaris-protez-sac-hdc

Hastalığın ortaya çıkmasında stres, travma, yanlış beslenme gibi etkenlerin rolü vardır. Liken Planopilarisin kesin bir tedavisi olmamakla birlikte dermatologlar tarafından önerilen bazı ilaç ve yöntemler vardır. Bunlar kesin sonuç vermese de tedaviye yardımcı olduğu bilinmektedir. Bu yüzden Liken Planopilaris zor tedavi edilen ve çok rahatsız edici bir hastalıktır.

HDC olarak Liken Planopilaris gibi saçlı deride yaşanan rahatsızlıklara özellikle saç dökülmelerine karşı çözümler sunmaktayız. Medikal protez saç uygulamamız sayesinde daha doğal bir görünüme sahip olursunuz. Ayrıca protez saç uygulaması için kullanılan ürünler Amerikan İlaç ve Gıda Dairesi tarafından onaylıdır. Yani saç derinize ve sağlığınıza zarar vermez.

 

 

YUKARI

Bilgi ve Randevu Almak İçin Lütfen Formu Doldurun.

Saç Dökülme Aşamanız
(Lütfen aşağıdan size uygun aşamayı seçin)
Saçınızın durumunu gösteren 3 fotoğraf ekleyebilirsiniz (isteğe bağlı)
Görsel Ekle