FORGOT YOUR DETAILS?

HDC olarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı amaçlıyoruz. Bu anlamda üzerimize düşenleri yapmaya gayret ediyoruz. HDC edindiği değerler ile müşterilerine sektörde olmayan bir çok imkanı sağlamaktadır. Bu da müşterilerimizin bizi tercih etmesinde önemli rol oynamaktadır.

Müşterilerimizin bizi tercih etmesini sağlayan değerlerimiz:

TECRÜBE

1991 yılında kurulan HDC, Türkiye'ye protez saçı getiren firmadır. HDC, 25 yıllık tecrübesi ve ilk günkü heyecanı ile sektöre yön veren bir firma olarak devam etmektedir.

HİJYEN

Hijyen anlamında hassas bir ürün grubu üzerine hizmet veriyoruz. Bu konuda olan hassasiyetimiz belgelemek adına ABD'de saç ve kozmetik sektörü ile ilgili devlet organizasyonu olan OSHA (Occupational Safety Health Associaton) kurallarını uygulamaktayız.

YURT DIŞI BAĞLANTILARI

Sektörümüzün gelişmesi için düzenli olarak yurt dışı gezileri yapılmakta ve güncel bilgi alış verişi sağlanmaktadır. Özellikle sektörün oluştuğu ve yeni teknolojin geliştirildiği ABD'de bulunan bağlantılarımız ve ürün tedarikçilerimiz ile sürekli iletişim halindeyiz. Bu sayede bir çok hizmeti Türkiye'ye biz getirdik.

SEÇENEK

HDC olarak trikoloji alanında çok fazla seçeneği ilk defa Türkiye'ye getirdik. Hizmet ağımızı sürekli geliştiriyoruz. Protez saç ile başlayan iş hayatımız bugün trikoloji alanında onlarca çözüm ile devam etmektedir. Protez saç, saç ekimi, fototerapi, mezoterapi, saç bakımı, haircheck-up bu hizmetlerimizden bazılarıdır.

İMAJ

Protez saç halen Türkiye'de bir çok firma tarafından uygulanmaktadır. HDC diğer firmalardan farklı olarak 25 yıllık tecrübe ile size sadece protez saç temin etmemekte bir imaj kazandırmaktadır. 15-20 yıl gibi uzun bir süredir bizimle çalışan deneyimli personelimiz bu konuda sizin için en iyisini tasarlamaktadır.

DÜRÜSTLÜK

Müşterimiz olsun yada olmasın gelen tüm konuklarımıza hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi vererek şeffaf davranıyoruz. HDC, para kazanmak amacıyla ahlaka aykırı davranışlar sergilememektedir.

GENİŞ AĞ

HDC Protez saç merkezleri Türkiye'nin dört bir tarafına dağılmıştır. Bu sayede bulunduğunuz şehrinizi yada bölgenizi değiştirseniz bile size en yakın HDC şubesine giderek aynı kalitede saçlara sahip olabilirsiniz.

MÜŞTERİ PORTFÖYÜ

HDC, çok farklı meslek gruplarından yüzlerce müşteriye hizmet vermektedir. Akademik personelden askeri personele, sanat camiasından öğretmenlere kadar her meslek grubuna hitap etmekteyiz. Özellikle ünlüler tarafından kurulduğumuz günden bugüne çok fazla tercih edilmekteyiz. HDC kalitesini tercih eden ünlüleri görmek için GALERİ sayfamızı ziyaret edin.

YUKARI

Bilgi ve Randevu Almak İçin Lütfen Formu Doldurun.

Saç Dökülme Aşamanız
(Lütfen aşağıdan size uygun aşamayı seçin)
Saçınızın durumunu gösteren 3 fotoğraf ekleyebilirsiniz (isteğe bağlı)
Görsel Ekle