FORGOT YOUR DETAILS?

PROTEZ SAÇ FİYATLARI

Protez saç ile ilgili en çok merak edilen konuların başında fiyatı yer almaktadır. Özellikle protez saç yaptırmak isteyen kişiler fiyat araştırması yapmakta ve genellikle buna göre firma belirlemektedir. Fakat firma seçerken sadece fiyat odaklı olmak bazen doğal görünmeyen yada kötü görünen protez saçlarla sonuçlanabilmektedir. Bu yüzden protez saçın fiyatlandırmasında etkili olan maddeleri şöyle sıralayabiliriz.

  • Protez saçın kalitesi: protez saçın kalitesi 2 kısımdan oluşmaktadır. İlki kullanılan saçın doğal, gerçek ve kaliteli insan saçı olmasıdır. İkinci kısım ise kullanılan alt yapının kalitesidir. Saç ve alt yapıda bir çok kalite mevcuttur. Bu yüzden protez saçın fiyatı kalitesine bağlı olarak değişmektedir. Protez saçı üreten firmanın kalitesi de fiyatı etkilemektedir. Bu yüzden biz HDC olacak dünyanın en büyük protez saç üreticisi Amerikan New Image firması ile çalışmaktayız ve Türkiye dahil 28 ülkenin distribütörüyüz.
  • Protez saçın uygulanacağı alanın büyüklüğü: Protez saçın fiyatını etkileyen diğer bir etkende uygulanacak alandır. Bu kişinin saç sorunlu bölgesinin ölçülmesi ile belirlenir. Protez saç uygulanacak alanın kafanın bölgesel yada tamamı olarak farklılık göstermektedir.
  • Protez saçın uzunluğu: Protez saçlarımız standart olarak 15 cm uzunluğunda gelmektedir. Kişinin isteğine göre bu kısaltılabilmektedir. Fakat protez saçı daha uzun olması istenirse her 5 cm de bir fiyatı artmaktadır.
  • Protez saçın sıklığı: Protez saçın sıklığı kişinin saç durumuna ve isteğine bağlı olarak hazırlanır. Protez saçın sıklığının artması daha fazla saç kullanılacağı ve daha fazla işçilik olacağı için fiyatı da artacaktır.

Protez saçın fiyatlandırmasında etkili olan ana etmenler bunlardır. Bunların dışında sunulan hizmetin kalitesi de fiyatı etkilemektedir. Protez saçı merdiven altı tabir edilen yerlerde çok az bir farkla daha ucuza yaptırabilirsniz belki. Fakat protez saçın uygulanmasında kullanılan ürünlerin kalitesi ve sağlıklı olması da çok önemlidir. HDC olarak kaliteli ürün ve hizmet anlayışımız ile protez saç uygulamasında Türkiye'nin ilk ve en büyük markasıyız. Bizi diğerlerinden farklı kılan bu anlayış yıllardır binlerce mutlu müşterimiz olmasını sağlamıştır.

Protez saç fiyatları hakkında detaylı bilgi ve ortalama bir fiyat almak için form gönderebilir, +90 532 067 2837 numaralı telefonumuzu arayabilir yada WhatsApp'tan mesaj atabilirsiniz. Net bir fiyat için şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz. Şubelerimizde yapacağınız görüşmeler ücretsizdir.

YUKARI

Bilgi ve Randevu Almak İçin Lütfen Formu Doldurun.

Saç Dökülme Aşamanız
(Lütfen aşağıdan size uygun aşamayı seçin)
Saçınızın durumunu gösteren 3 fotoğraf ekleyebilirsiniz (isteğe bağlı)
Görsel Ekle